Kontakt oss

Vi er stolte av å ha levert mer enn 1000 hytter siden oppstarten i 1978. Våre oppdrag varierer fra å levere byggesett til å oppføre innflytningsklare hytter på fjellet og ved sjøen. Vi legger vår sjel i at du skal oppleve prosessen fra første kontakt til nøkkelen i døra som effektiv og positiv.

Vi leverer helnorske produkter med basis i tradisjonsrik byggeskikk. Våre særpregede, koselige og praktiske hyttemodeller spenner over et vidt spekter av størrelser og stiler.

Vi ønsker deg velkommen til en hyggelig hytteprat på vårt hovedkontor i Sandefjord, eller kom innom vår visningshytte på Norsk Hyttesenter på Hellerud utenfor Oslo.

Følgende team står til din disposisjon:

Kenneth Fredriksen
Daglig leder / salg
+47 907 93 002
fredriksen@tremax.no

Knut Håkon Frølich
Prosjektsjef / salg
+47 991 02 777
kh@tremax.no

Gunnar T. Gürrich
Prosjektleder
+47 905 61 244
gunnar.g@tremax.no

Erik Karlsen
Prosjektleder
+47 918 37 448
erik.k@tremax.no

Bjørn Kalleberg

Bjørn K. Kalleberg
Designer / konstruktør
+47 416 10 080
kalleberg@tremax.no

Reidar Lien - Salg Tremaxhytta (Gautefall)

Reidar Lien
Salg (Gautefall)
+47 913 36 810
reidar@tremax.no

Sondre C Berven Eide
Salgs- og servicerepresentant
+47  971 64 056
eide@tremax.no

Her finner du oss

TREMAX AS
Kilgata 16
3217 Sandefjord
Tlf.: 334 73 800
post@tremax.no